Afgestudeerden

 

De afgestudeerden die het geleerde actief inzetten vind je hieronder. Voor meer informatie over Healing en/of Reading zie hier op de site. Een healing brengt balans in je wezenlijke energiestroom. In een reading krijg je vanuit neutraliteit verhelderende informatie waar je werkelijk mee verder kunt.

Uiteraard kun je me persoonlijk benaderen voor een sessie, een suggestie of advies. Ik wens je sowieso veel genieten van bewust ZIJN!
Hans van den Boomen

Verklaring:
H: Healingopleiding afgerond inclusief professionaliseringsmodule.
R1: Jaartraining Reading succesvol afgerond.
R2*: Deelnemer tweejarige ReadingOpleiding.
R2: Tweejarige ReadingOpleiding succesvol afgerond.

Plaats Naam Levels E-mail Telefoon
Aalten Edwin Hospes H edwin@essentie-aalten.nl 06-49963975
AmersfoortLida van den Heuvel H, R2 lidaheuvel@gmail.com 06-20931671
Enschede Marina Frensel H, R2 marinafrensel@ziggo.nl 06-25274424
Enschede Maarten Groot H, R2 maarten_g_@hotmail.com 06-18955302
EnschedeAnniek HatzmannH, R2*anniekhatzmann@hotmail.com06-23904111
Enschede Henriëtte Oosten H yogaoosten@gmail.com 06-54958515
Haaksbergen Esther Assink H, R2 info@puurinbalanscoaching.nl 06-12801558
Hengelo Marlies Kootstra H, R2 marlieskootstra@zonnet.nl 074-2915753
HengeloBenja TeijkenH, R2*benjateijken@hotmail.com06-12688054
Klazienaveen Grietje Trip H, R2 grietje408@hotmail.com
LosserEvelyn BouwhuisH, R2*evelynb@live.nl06-34883508
Oldenzaal Carla Lemmink H cjlemmink@hotmail.com 06-23794039
Oldenzaal Ingrid Lemmink H, R2 i.lemmink@konot.nl 06-54682575
Oldenzaal Carla Ruiter H, R1 carla@kansinbalans.nl 06-51716019
Utrecht Saskia van Trotsenburg H vantrotsenburg@hotmail.com
Zutphen Natalie Boetzkes R1 boetzkes@hotmail.com 06-25199833

 

Deel dit via:

Gratis 15 minuten Helderheids-sessie

Nu direct afspreken