Afgestudeerden

De afgestudeerden die het geleerde actief inzetten vind je hieronder. Voor meer informatie over Healing en/of Reading zie hier op de site. Een healing brengt balans in je wezenlijke energiestroom. In een reading krijg je vanuit neutraliteit verhelderende informatie.

Uiteraard kun je me persoonlijk benaderen voor een sessie, een suggestie of advies. Ik wens je sowieso veel genieten van bewust ZIJN!
Hans van den Boomen

Verklaring:
H: Werkzaam als Essentie-Healer. Healingopleiding afgerond inclusief professionaliseringsmodule.
R1: Jaartraining Reading succesvol afgerond.
R2*: Deelnemer verdiepend professioneel Readingjaar.
R2: Verdiepend professioneel Readingjaar succesvol afgerond.

Plaats Naam Levels E-mail Telefoon
Aalten Edwin Hospes H edwin@essentie-aalten.nl 06-49963975
Enschede Marina Frensel H, R1, R2 marinafrensel@ziggo.nl 06-25274424
Enschede Maarten Groot H, R1, R2 maarten_g_@hotmail.com 06-18955302
Enschede Henriëtte Oosten H yogaoosten@gmail.com 06-54958515
Haaksbergen Esther Assink H, R1, R2 info@puurinbalanscoaching.nl 06-12801558
Hengelo Lida van den Heuvel H, R1, R2 lidaheuvel@gmail.com 06-20931671
Hengelo Marlies Kootstra H, R1, R2 marlieskootstra@zonnet.nl 074-2915753
Klazienaveen Grietje Trip H, R1, R2 grietje408@hotmail.com
Oldenzaal Carla Lemmink H cjlemmink@hotmail.com 06-23794039
Oldenzaal Ingrid Lemmink H, R1, R2 i.lemmink@konot.nl 06-54682575
Oldenzaal Carla Ruiter H, R1 carla@kansinbalans.nl 06-51716019
Utrecht Saskia van Trotsenburg H vantrotsenburg@hotmail.com
Zutphen Natalie Boetzkes R1 nboetzkes@hotmail.com 06-25199833

 

Deel dit via:

Ontvang een Reading door studenten

Nu direct afspreken